LILLE LINDMÄE

Loome kuldset ajastut

Kvantaktivismi loeng Tallinnas

Head sõbrad!

12.juuliks Talllinnas kavandatud kvantaktivismi loeng toimub uuel ajal ja kohas!

Anname peagi teada!

Liitu uudiskirjaga

Kui soovid liituda Lille Lindmäe uudiskirjaga, et omada kogu aeg värsket infot meie tegemiste ja koolituste kohta, siis sisesta oma nimi ja e-posti aadress ja vajuta Liitun uudiskirjaga

Lille Lindmäe sünnipäev Tallinnas ja Tartus

Hei! Oled oodatud loengule ja sünnipäevale !

 

Millal?
Tallinnas T, 20.märtsil kell 18
Tartus –  anname teada toimumise aja

Tule ja naudi meeldivat seltskonda, meeleolukaid meenutusi 2017 ja 2018 aastal toimunud reisidest, sündmustest ja põnevatest uudistest.

Kuhu tulla?

Tallinnas

Narva mnt.29
Tallinna Ülikool
Auditoorium Maximum (A002)
välisuksest sisse ja kohe paremale

Tartus

Turu 2
Tasku Keskus
4.korruse konverentsikeskus
eskalaatoriga kõige kõrgemale korrusele

Pakume teed, kohvi ja sünnipäevatorti !

Osalustasu on 15 eurot.

Lisainfot saab numbril 5664 8811

Osalustasu kanna palun a/a EE817700771001946078 Lille Lindmäe. Selgitusse lisa palun kas Tallinn või Tartu. Kohapeal tasumine sularahas.

Lilled on oodatud, kingituse saad soovil tuua ümbrikus või teha ülekandena minu fondi a/a EE817700771001946078 Lille Lindmäe.

Registreeri end palun vähemalt 1 päev enne sündmust ja märgi kas Tallinn või Tartu,

 

Kohtumiseni,

TARTU

Lille Lindmäe - ley liinidest, tervenemisest, Kuldajastust

Video teemad:
eneseareng, kanaldamine,
ley liinid, tervenemine

Lille Lindmäe raamatud

Loome kuldset ajastut (2017)

Ajastud vahetuvad Universumi rütmiseaduse järgi. Kalade ajastu, mil domineerisid madala võnkesagedusega energiad, annab ruumi algavale Veevalaja- ehk Kuldsele ajastule.

Selle energiad on kõrgeimate võnkesagedustega. Liigume ühelt ajastult teisele ülelibisemise faasis, mil luuakse Kuldajastule vajalikke tingimusi.

Maa ja inimeste bioväljas toimub puhastumine sinna ladestunud negatiivsetest tunde-energiatest, sellega tehakse ruumi uutele energiatele. Uute energiatega ajastut loob inimkond koos meist kõrgemate Universumi tsivilisatsioonidega.

Raamat sisaldab kanaldajate rühma kaudu saadud konkreetseid õpetusi ja juhendusi, mis iseloomustavad praeguseid üleminekuaja protsesse.

Kuldajastu on alanud, kõik on uude ajastusse oodatud. Raamat on inspireerivaks teejuhiks.

Tähed on bioväljas ja taevas

Selles raamatus esitatakse täiesti uusi teadmisi, kuidas iga inimelu on unikaalne ja et igaühel on oma tähtis eluülesanne.

Faktilise materjalina olen ära toonud kirlianfotodel minu käe bioväljast nähtavaks muutunud tähekaarte.

Harmoonilisel inimesel säravad bioväljas väikesed tähed, mis annavad talle võimaluse olla ühenduses Universumi teatud tähtedega.

Raamatu eesmärgiks on täiesti uuelaadse info jagamine Maa muutusprotsessi ajal, et inimesed näeksid oma suuri võimalusi.

"Energiatöö ei ole tegemine, see on olemine"
Lille Lindmäe

"Ley liinid on nagu veresooned, terve Maa on ümbritsetud energiajoonte võrgustikuga"
Lille Lindmäe

"Olles avastanud oma anded ja need kasutusele võtnud, hakkab teie tee teid kandma"
Lille Lindmäe

Lille Lindmäe videod

Lille Lindmäe ja ley liinid

Lille Lindmäe – Vahur Kersna intervjuu

Lille Lindmäe ja Hallo Kosmos

Vaata: Mis on ley liinid ja kus nad asuvad

Vaata: Lille Lindmäe saates “Helendavad olendid”

Kuula: Lille Lindmäe R2 saates Hallo Kosmos

Lille Lindmäe kõik videod

Kes on Lille Lindmäe

Lille Lindmäe

on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister.

Lille Lindmäe on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas ning töötanud aastakümneid biovälja korrektorina ning ravijana Eestis ja Soomes.

Ta on üle tosina aasta pidanud loenguid neljas keeles mitmes eri riigis, võtnud osa erinevatest konverentsidest meil ja mujal.

Lille on kirjutanud kolm raamatut:“Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ja  ning “Loome Kuldset Ajastut” (2017). Raamatud on ilmunud kordustrükkidena eesti, soome ja inglise keeles.

Lille Lindmäe ning tema mõtted ja saavutused on tekitanud palju rahvusvahelist uudishimu ning loonud sidemeid akadeemilise arstiteaduse ja alternatiivmeditsiini vahele.

Lille näeb inimese aurast, kas ja milline organ on haige ning tal on võime auras korrektuure teha. Seda tegevust nimetabki ta biovälja tikkimiseks. Haruldane on veel, et tema aju töötab ühekorraga nii beeta kui ka delta tasandil ning Kirliani meetodil tehtud piltidel on tema bioväljast leitud tähekaart.

Lille on ka liinimeister ehk inimene, kes oskab luua, korrastada ja parandada planeet Maa ley-liine. Need oskused tulenevad spetsiaalsest informatsioonist, mis asub tema bioväljas ning kosmilisest abijõust, kellega Lille pidevas ühenduses on.

Lille Lindmäe

Mõned fotod erinevatest kohtadest maailmas, kus on olnud vaja käia energiatööd tegemas seoses ley liinidega, valguskolmnurkadega ja valgussammastega

Euroopas: Itaalia, Portugal, Hispaania, Venemaa, Ukraina, Tšehhi, Šveits, Belgia,Saksamaa, Austria, Prantsusmaa, Soome, Rootsi, Norra, Kreeka, Holland, Poola, Bulgaaria, Rumeenia, Serbia, Makedoonia, Suurbritannia

Aasias: Araabia Ühendemiraadid, Omaan, India
Aafrikas: Lõuna-Aafrika Vabariik
Lõuna-Ameerikas: Brasiilia